fbpx

Strona Główna

MAÉ /前/ po japońsku oznacza ‘przedtem, zanim’.
To słowo jest kwintesencją naszej filozofii zdrowia i piękna.
Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu, abyś mógł cieszyć się zdrowiem i naturalnym pięknem przez długie lata.

Poznaj nasze programy →

Kompleksowe Podejście Do Twoich Potrzeb

W MAÉ łączymy różne działy, aby zapewnić Ci całościowe wsparcie w drodze do zdrowia oraz harmonii ciała i umysłu.
Jedno miejsce, wiele rozwiązań.

Zobacz więcej →

Przesuń →

Twoje cele, nasze spersonalizowane podejście

W MAÉ Health Institute wierzymy, że każdy z nas ma swoje wyjątkowe cele i potrzeby zdrowotne. Dlatego razem z naszym zespołem specjalistów stworzymy spersonalizowany program, który będzie odpowiednio dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę ogólnego stanu skóry i ciała, wewnętrzny spokój, czy dobrą kondycję, jesteśmy tu, by poprowadzić Cię na Twojej ścieżce do lepszego samopoczucia. 

Uzyskaj ocenę Eksperta MAÉ teraz →

Zgrany zespół ludzi,
o spójnej wizji zdrowia

Holistyczne podejście to podstawa naszej filozofii pracy.
Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów analizujemy na wielu płaszczyznach, aby osiągnąć idealny balans ciała i umysłu.

Zobacz więcej →

Przesuń →
 • img

  Milena Nosek

  Psychodietetyk / dietetyk kliniczny

  Autor bloga, książek i laureatka nagrody lidera w dziedzinie psychodietetyki 2022. Specjalizuje się w interwencjach dietetycznych chorób układu pokarmowego, układu ruchu oraz powiązaniem odżywiania z emocjami.

 • img

  Kasia Wac

  Mistrz Reiki

  Stopień mistrzowski Reiki uzyskała w Indiach oraz w Polsce. Odbyła wiele kursów medytacji, oddechu (Pranajama), naukowego podejścia do pracy z energią (Barbara Brennan School of Healing).

 • img

  Agnieszka Bortkiewicz

  Certyfikowany Trener BODYART

  Certyfikowana trenerka BODYART i deepWork, z 20-letnim doświadczeniem w jodze, Aerial jodze i tańcu. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

 • img

  Kasia Łapińska

  Fizjoterapeuta, Kosmetolog

  Magister fizjoterapii i dyplomowana masażystka, ekspert w dziedzinie wyszczuplania i modelowania ciała, a także niwelowania niedoskonałości skóry również z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 • img

  Dominika Gruszczyńska

  Fizjoterapeutka

  Magister fizjoterapii oraz wykwalifikowana masażystka specjalizująca się w japońskich masażach liftingujących w Instytucie MAÉ. Oprócz zabiegów terapeutycznych i relaksacyjnych, interesuje się naturalnymi metodami modelowania ciała i twarzy.

 • img

  Agnieszka Kowalska

  Nauczycielka Jogi Hormonalnej, Instruktor Jogi Nidry, Medytacji i Aromaterapii

  Certyfikowana nauczycielka Jogi Hormonalnej dla Kobiet, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu jogi i medytacji (RYT 500).

 • img

  Yuka Ebihara

  Instruktor Barre & Pilates

  Pierwsza tancerka warszawskiej sceny baletowej. Wykształcenie zdobywała w Chinach, Japonii i Kanadzie, a doświadczenie baletowe między innymi w Anglii, Francji, USA, Chorwacji Japonii, Chinach oraz Kanadzie. Posiada certyfikat BASI w zajęciach pilates.

 • img

  Joanna Mikołajczak

  Health coach / Psycholog

  Od ponad 10 lat pracuje jako psycholog wspierając ludzi w ich codziennych trudnościach oraz w sytuacjach kryzysowych. Szczególnie bliska jest Jej tematyka snu i radzenia sobie ze stresem.

 • img

  Małgosia Góralska

  Terapeuta RTT®, Certyfikowany Hipnoterapeuta, Nauczyciel Jogi Twarzy Metodą Face Yoga Method®

  Licencjonowany Terapeuta RTT® (pierwszy w Polsce), Instruktor Jogi Twarzy według metody Face Yoga Method™. Jej misją jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla pozytywnych i trwałych transformacji, a w konsekwencji poprawy jakości życia.

 • img

  Monika Witkowska

  Certyfikowany Nauczyciel MBSR, Certyfikowany Provider TRE®

  Z wykształcenia ekonomista. Zrealizowała roczny Program Praktyki Formalnej w Polskim Instytucie Mindfulness. Ukończyła kurs MBSR, Interpersonal Mindfulness Practice (uważność w relacjach) i MBCT. Jako certyfikowany Coach prowadzi testy odporności psychicznej MTQ Plus.

 • img

  Karolina Czmuda

  Właściciel

  Miłośniczka zdrowego trybu życia, wierzy, że osiągnięcie sukcesu zależy od wytrwałości w dążeniu do celu. Wspólnie z Zespołem MAÉ uświadamia Klientów jak ważna jest codzienna uważność i dbałość o swoje dobre samopoczucie, w imię filozofii “lepiej zapobiegać niż leczyć”.

 • img

  Urszula Czamarska

  Specjalista ds. Obsługi Klienta

  Doświadczenie związane z profesjonalną i indywidualną obsługą Klienta zdobywała pracując w branży hotelarskiej i renomowanej firmie medycznej. Życzliwość, szacunek oraz uśmiech to Jej recepta na zadowolenie i satysfakcję Klienta oraz przyjazną atmosferę w Zespole.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY.
JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

MAÉ HEALTH INSTITUTE

Plac Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa

Tel.: +48 722 020 021
Email: hello@maehealth.com
Google Maps →