fbpx

Prawdziwe piękno, spokój i zdrowie płynie z naszego wnętrza... Zadbaj o nie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

Opracowaliśmy własny program łączący medytację uważności, MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz TRE® (Tension Stress Trauma Release), dla osób dążących do uwolnienia od ograniczających przekonań i nawyków - RTT®, natomiast dla tych którzy dążą do wprowadzenia zmian w swoim życiu napotykając różne przeszkody - sesje z Health Coachem.

Indywidualnie dobrane sesje pod okiem naszych Specjalistów, pozwolą przywrócić dobre samopoczucie, odnaleźć wewnętrzną równowagę oraz zapewnią przypływ dobrej energii.

Odpowiednio dobrane praktyki dbania o siebie rozwiną Twoją odporność na stres oraz uwolnią od uporczywych, negatywnych przekonań, a już po kilku dniach pozwolą tworzyć nowe połączenia neuronowe w mózgu, mające nieoceniony wpływ na polepszenie komfortu i jakości życia.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/maehealth/maehealth.com/public_html/wp-content/themes/mae/page-body.php on line 34

"OTRZĄŚNIJ SIĘ ZE STRESU" i popraw znacząco komfort swojego życia...! Poznaj nasze sesje Reiki, TRE®, mindfulness, RTT® i Health Coaching.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/maehealth/maehealth.com/public_html/wp-content/themes/mae/page-body.php on line 71